Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                                    Novinky

30.7. Ledeč n.S.

Chystá se očekáváný přestup nejmenováného Tanzánce do našeho klubu je mu 18 let, má velkou šanci se stát reprezentantem Tanzánie.Jenom co prozradíme momentálně patří klubu z Belgie.Informace o jeho přestupu najdete už zítra zde na stránkách.První zmínka se o přestupu byla 14.3.2008, tady vidíte, že naše vedení je velmi schopné a to co slíbí to splní.Zítra už by mohl být náš, pokud bude přineseme s ním rozhovor. 

30.6. Ledeč n.S.

Ve 2.kole jsme porazili tým Dlouhá Ves United 3:2 po velmi napínavém 2.poločase.Podrobnosti o zápase viz.níže.

FC Ledeč n.S. - Dlouhá Ves United 3:2 (0:1)

B:47.Odobašič,61.Rytko,69.Byskov - 16.,53.Spiess.

Diváci : 13 014. 

17.6. Ledeč n.S.

V týmu jste už jednu sezonu, jak se vám v něm zalíbilo?

Líbí se mi v tomto klubu.Sice se nám sezona nevydařila podle představ, ale zahráli jsme plno pěkných zápasu a do nové sezony musíme vstoupit se vztyčenou hlavou.

S kým si v týmu nejvíce rozumíte?

Skvělý hráč a člověk je kapitán Jíři Orel,  potom si rozumím s Jussim Rytkem,Alfrédem Beníškem.

 Z jakého důvodu nosíte na dresu číslo 6?

Je to moje nejolbíbenější číslo,měl sem ho ve všech týmech, kde jsem působil.

16.6. Ledeč n.S.

Ve středu 18.6. nás čeká pohárové utkání u týmu Menkmeroncov, který hraje VI.ligu.Jedeme tam s jasným cílem uspět a postoupit do 2.kola.

Pravděpodobná sestava : Lorenc - Madaini,Ossey,Beníšek - Vodička,Odobašič,Byskov,Reifenberg - Rytko,Polakovič,Savov.

16.6. Ledeč n.S.

Dnes firma SKANSKA dokončila přestavbu našeho stadionu.Náš stadion má momentálně kapacitu 20 000 diváků.Všichni se už těšíme na první ligový zápas na novém stadionu.Zápas bude hrán 28.6.2008 proti favoritovi ligy a loňskému mistrovi týmu Dlouhé Vsi United.S tímto týmem jsme zatím nedokázali ani jednou v historii bodovat, takže to je náš cíl urvat alespoň jeden bod.

P.S.:Zítra na našich stránkách zvěřejníme rozhovor s hvězdou týmu Svenem Byskovem (24), ve středu s kapitánem mužstva Jiřím Orlem (27), ve čvrtek s generálním manažerem Petrem Šulcem (14), v pátek s trenérem Manuelem Lloydem (42).

21.3. Ledeč n.S.

Zítra nás čeká zápas na půdě týmu Torpedo Běšiny v loňské sezoně jsme s nimi dvakrát prohráli 1:2 a 2:3.V této sezoně se jim vůbec nedaří.Jsou zatím na sedmém místě a dali pouze 1 gol za 3 zápasy a jsou bez bodu!!!!Náš cíl je urvat aspoň bod a potrápit soupeře.

Předpokládané sestavy :

Běšiny : Marchena - Hardy,Korneluk,Christiansen -                                                  McDonald,Balvín,Bunge,Wintelhalter - Pitz,Gigena,Kopal.

Ledeč n.S. : Lorenc - Provazník,Ossey,Beníšek - Orel,Odobašič,Byskov,Alihodzič -                    Olariu,Vavřín,Rytko.

15.3. Ledeč n.S.

Dnes jsme předvedli skvělý výkon který vedl k vysoké výhře nad týmem 1.FC Callaway 5:1.V tabulce jsme se posunuli na 4.místo.Konečně jsme dokázali dát gol ve 2.poločase a dokonce ho i vyhrát 3:0.Díky patří hlavně kapitánovi mužstva Jiřímu Orlovi (26) dále Svenovi Byskovu (23).Jen přeci bylo něco co se v tomto zápase nepodařilo a to,že Polakovič (30),Madaini (26) dostali žluté karty a pro ně to byli 3 žluté karty v sezoně a to znamená,že příští ligový zápas se budeme muset obejít beznich.V útoku je opravdu velká nouze zřejmě bude muset nastoupit věkem ještě dorostenec Emil Vavřín (17),který čeká na svoji šanci v soutežních zápasech a ta šance přijde a uvidíme jak se  s ní popere.

FC Ledeč n.S. - 1.FC Callaway 5:1 (2:1)

11.,30.Orel,73.Odobašič,75.Beníšek,79.Olariu - 34.Goldiger.

14.3. Ledeč n.S.

Zítra nás čeká důležitý zápas ve kterém musíme získat povinné 3 body.Na našem stadionu přivítáme sedmý celek tabulky 1.FC Callaway.První dva zápasy prohrál,ale předvedl bojovné výkony.My jsem zatím 2 remizovali,také žádný slavný vstup do ligy,ale 2 body by nám mohli později chybět takže jsme rádi za každý bod,který vybojujeme.

Pavel Trčka (57)trenér mužstva : Máme jedinečnou šanci se dostat do nejlepší čtyřky ligy,ale musíme vyhrát.Nastupujeme v základní sestavě,nikdo nebude chybět.

Jiří Orel (26) kapitán mužstva : Měli bychom rozhodnout už v 1.poločase,protože všichni víme jak tuto sezonu zvládáme 2.poločasy.Jenom málé statistiky v 1.poločasech skore 3:0 a 6 bodů a ve 2.poločasech 0:3 a 0 bodů.Takže proto by bylo dobré rozhodnout v 1.poločase.

14.3. Ledeč n.S.

Ano,je tomu zřejmě tak po sezoně příjde další africký hráč.Majitel klubu potvrdil,že probíhají jednaní s mužstvy z Tanzanie a přeje si do svého mužstva přivést mládého perspektivního útočníka budoucího reprezentanta Tanzánské reprezentace.Byl byto druhý africký hráč v klubu,ale zřejmě vůbec první s černou pletí.První africký hráč v historii klubu byl Ahamed Madaini (26) z Tuniska,který u nás pořád působí a vedení je s ním spokojené.

28.1.2008 Ledeč n.S.

Po sobotní výhře nad posledním celkem tabulky máme skoro jistou záchranu,zřejmě skončíme na krásném 5.místě.To jsme před sezonou nečekali a jsme velmi rádi.Už se soustředíme na další sezonu.Teď odehrajeme poslední 2 kola,chceme minimálně ještě 3 body ze zápasu v domácím prostředí kdy se budeme loučit s touto sezonou.

25.10. Ledeč n.S.

Rozhovor s kapitánem mužstva Jiřím Orlem (25):

Co,říkate na to,že jste nový kapitán?

Tímto bych chtěl poděkovat všem kteří pro mně hlasovali.Jsem moc rád a doufám,že budu dobrý kapitán.Také se těším už na VI.ligu.

Jste nejlepším střelcem mužstva v minulé sezoně,co na to říkate?

Jsem moc spokojen vstřelil jsem 9 golů v 12 zápasech.Myslím,že na záložníka je to skvělá bilance.

Myslíte,že se váš tým zachraní v VI.lize?

Dostali jsme velmi těžkou skupinu.V průměrné VI.lize by jsme hráli určitě klidný střed.Té naší skupině jsou všechny týmy velmi vyrovnané.Druhý nováček je asi nejslabší.My se určitě porvem o záchranu i když to bude velmi těžké.Do týmu určitě přijdou ještě nové posily.

Přístě rozhovor s manažerem Petrem Šulcem......

23.10.Ledeč n.S.

V sobotu jsme odehráli poslední kolo v  letošní sezoně na hřišti týmu Orlové PK.Skore otevřel v 17.minutě z penalty hráč domácích Tom Isely.Do poločasu jsme měli 2 velké šance.Po poločase měl šanci Beníšek ale nedal a tak jsme se furt trápili.V 71.minutě vyrovnal "Ludvajs" Vodička.Jsme rádi aspoň za bod a hlavně ,že jsme postoupili do VI.ligy,svěřil se nám po zápase trenér mužstva.Zítra vám přineseme rozhovor s naším kapitánem Jiřím Orlem (25).

5.8.Ledeč n.S.

Ve 3.kole jsme se setkali na domácím hřišti s týmem slavia zlin.Nepřišlo moc lidí,ale i přesto jich bylo 3 400.Zápas jsme si pohlídali a vyhráli 4:0 díky tomuto viítězství jsme se dostali na 2.místo tabulky.Posila týmu Alfréd Beníšek (23) zahrála svůj standard.Jiří Orel má štěstí i smůlu.Sice dal 1 gol,ale zranil.To vše,když minulý týden dělal vše aby mohl včera nastoupit,nakonec se mu to podařilo.Bohužel se zranil,podle lékaře týmu se do příštího zápasu uzdraví.

2.8.Ledeč n.S.

Manažeři klubů FC Ledeč n.S. a SK Jalubí 1932 se dohodly na přestupu Alfréda Beníška (23) odhadovaná přestupní částka je mezi 3,5 - 4 miliony Kč.Je to zatím nejdražší přestup v historii klubu.Hráči i trenér doufají,že to bude dobrý nákup a pomůže nám postoupit do VI.ligy.Alfréd na tiskové konferenci řekl "Už se moc těším na nové hráče,trenéra,zázemí a další....".Také prohlásil,že je rád,že se tento obchod dořešil a může si zahrát v základní sestavě sice v VII.lize.Zítra přineseme rozhovor o Beníškovi a příští týden něco málo o tomto hráči!!!!!!!!!

1.8.Ledeč n.S.

Rozhovor s treném Pavlem Trčkou (56):

Jak jste spokojen s posilami?Hráčů přišlo dost opravdu jako skvělá posila se jeví zkušený McGowan (31),Kerremans (22) přišel do týmu jako střelec zatím se neprosadil ale má jěště 3 zápasy jinak budeme přemýšlet o vyřešení situace.Koho považujete za hvězdu týmu?Nějvětší hvězda je asi Nikkanen (27),a jěště zatím skvělě hraje Jirka Orel (24).Jaké posty byste chtěl posílit?Tak obrana to už je v jednání a pokud postoupíme do VI.ligy,musíme posílit zálohu možná i útok a brankář.Váš tip na umístění v této sezoně?Myslím,že naše ligy není nejtěžší.Chtěl bych určitě splnit cíl klubu postoupit do VI.ligy,to znamená umístit se do 2.místa.

1.8.Jalubí

Dnes představitelé klubu sledovali vyhlídlou posilu Alfréda Beníška (23) v přátelském zápase v Jalubí.Tento hráč udělal dobrý dojem na vedení klubu a vypadá to,že zítra dojde k dohodě a k podpisu smlouvy.Trenér je rád,že konečně přijde to týmu nějaký plešoun aby z něho měli soupeři respekt.A jěště dnes zpoveď trenéra Pavla Trčky (56). 

1.8.Ledeč n.S.

Včera oslavoval Ivo Ďuriš (29) své devětadvacáté narozeniny.Oslava byla dlouhá a veselá.Jeden z hráčů pronesl "Dneska se vožerem jako prasata a zejtra budeme hrát velký ho..."Ale to jěště Ivo něvěděl ,že si už asi v sobotu nezahraje!!!!!!Jinak by si tu oslavu tak neužíval.Dnes se to dozví jestli se kluby dohodnou na odstupném za hráče Alfréda Beníška (23).

30.7.Jalubí

Dnes jsme se skoro dohodly s klubem SK Jalubí 1932 na přestupu hráče Alfréda Beníška (23) věříme,že toho to hráče získáme do svých řad.Náš KO Ivo Ďuriš (28) pomalu,ale jistě stárne a potřebujeme celkově omladit tým.Další jednání proběhnou ve středu po přátelském zápase.Jěště ten den vám přineseme zprávy z jednání manažerů.Trenér se domnívá,že když tento hráč k nám přijde tak naše obrana posílí.Bude vypadat talhle McGowan,Petrovič,Beníšek.

29.7.Ledeč n.S.

Dnes byl rozlosován turnaj Ants Cup hrajeme ve skupině B s týmy Růžové tlapičky,Man City Písek,kutsky FC,A A A.Není to lehká ani těžká skupina.Náš cíl je aspoň postoupit ze skupiny to znamemá někoho porazit a postup by měl být náš.

29.7.Ledeč n.S.

Ve 2.kole jsme zajížděli na hřiště soupeře,který jěště v minulé sezoně hrál VI.ligu!!!!Jeli jsme tam s cílem přivézt aspoň bod,1.poločas jsme drželi krok se soupeřem a poločas skončil 0:0.Ve druhém poločase jsme brzy inkasovali a to rozhodlo a jěště v 68.minutě si soupeř výhru pojistil druhým golem.Náš tým po této prohře klesl v tabulce z 1.místa na 3.místo,ale za týden hrajeme doma se slavii zlín.

26.7.Ledeč n.S.

V sobotu nás čeká velmi těžký zápas na půdě třetího celku FC mažestr Dolňák.Tento tým hrál ještě v minulé sezoně VI.ligu i když byl poslední je to ambiciozní celek a určitě se chce vrátit do VI.ligy ale my tam chceme také takže velmi napínavý zápas nás čeká už tuto sobotu na hřišti soupeře od 11:40h.

Předpokládané sestavy:

Dolňák:Skalník - Sobota,Nevečeřal,Folta,Žáček -  Nevavaara,Franc,Hietanen,Hejný - Mariňák,Smetana.

Ledeč:Lorenc - McGowan,Duda,Petrovič,Ďuriš - Orel,Beránek,Nikkanen,Vodička -           Přidal,Kerremans,Hanzlíček. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář